Apartament w Mechelinkach – doskonała alternatywa dla osób, które planują przyjechać do Trójmiasta

Apartament w Mechelinkach to świetna opcja dla osób, które chcą odwiedzić Trójmiasto. Usytuowany jest blisko Rewy i Gdyni. Unowocześnione i gustownie zaaranżowane mieszkanie pozwoli każdemu poczuć się wyśmienicie. Nie ma potrzeby więcej rezerwować pobytu w drogich hotelach, w jakich w dodatku jest dużo ludzi.

A można liczyć na o wiele większą wygodę. To doskonała opcja dla osób, które lubią odpoczywać w ciszy, a pomimo to będzie zależało im na bliskiej lokalizacji znanych nadmorskich miasteczek. Duże mieszkanie pozostaje w pełni do wykorzystania przez gości. Mogą oni z niego skorzystać tak jak tylko mają ochotę. Mieszkanie przypomina swoim wyglądem piętrową rezydencję. Parter to salon z kuchnią, mała łazienka i jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze są dwie sypialnie, łazienka i garderoba. Idealnym wyjściem jest taras na dachu, umożliwiający przyjemny odpoczynek. Można się na nim opalać, unikając tym samym zatłoczonej plaży.

Apartament Mechelinki jest miejscem, w jakim idealnie będą czuły się jednocześnie osoby samotne, podróżujące w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Dwupiętrowe mieszkanie ma całkowitą powierzchnię 108, 18 metrów kwadratowych. Taras to aż 56 m2.

Apartament ten jest doskonałym wyjściem dla osób, które chcą spędzać czas wolny nad Morzem Bałtyckim, niezależnie od tego, jakie preferują aktywności. Pobyt można rezerwować wirtualnie albo dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby meldujące się w apartamencie Mechelinki dostają wybrane miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota.

Podwyższone bezpieczeństwo przekłada się również na komfort podróżowania. Mieszkanie rezerwuje się w nieskomplikowany sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na stronie. Nowoczesny oraz wygodny lokal z trzema sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym kameralna atmosfera nie jest czymś obojętnym.